ČLENOVÉ


MARTIN "BERGIL" ŘEZNÍČEK
osobní údaje
Narozen: 29. října 1977
Výška: 169 cm
Váha: 65 kg
Vlasy: černé
Oči: zelené

v oblibě
Barva: modrá
Jídlo: kuřecí gyros pitta
Muzika: heavy metal
Skupiny: Helloween, Slayer, Metallica
Filmy: Terminátor 2, Star Wars Epizoda I., Pán Prstenů
Aktivity: Playstation2, hokej, fantasy, foto-video, internet

Martinovy aktivity u FAKULTURY se datují od samotného počátku skupiny, protože to byl právě on, koho přemluvili, aby se přidal k původnímu jádru, které tvořili sourozenci Ladislav a Bořek Fancovi. Všichni se velice dobře znali; o Martinovi se vědělo, že se zajímá o hru na bicí a že dokonce má nějakou bicí soupravu (pokud se ta věc tak dala vůbec nazvat) i doma.

Martin přerušil svou spolupráci se skupinou, s níž dosud hrál a zaměřil své aktivity výhradně na FAKULTURU. Uplynuly dva slibné roky. Závěr léta 1991 však právě pro Martina nebyl příliš slibný. Byl ještě mladý a hodně nezkušený a tak byl odejit a na jeho místo přišel zkušenější hráč, o němž se doufalo, že bude pro bicí nástroje u Fakultury větším přínosem. Martin vyhledal jinou kapelu. A pak další. Nakonec v roce 1993 bezpečně zakotvil až v Olomouci, ve skupině se zcela odlišným hudebním stylem, která si říkala Saymore Q.

Na počátku roku 1998 se objevila nečekaná příležitost.Bývalá skupina FAKULTURA vyšla Martinovi vstříc a dovolila mu cvičit v jejich nové zkušebně. Krátce poté dostal Martin dokonce nabídku opět u FAKULTURY hrát a nahradit tak jejich odcházejícího bubeníka. Martin se tedy znovu přidal ke své bývalé skupině FAKULTUŘE a začal s nimi zkoušet. A tak je tomu dodnes :-)

Veškeré zde uvedené údaje jsou k datu poslední aktualizace

Pro zasvěcené: Martin hraje na bicí zn. Pearl Forum 22", 12", 12", 13", 16", 14", používá činely Zildjian Scimitar Bronze Rock 14" HiHat, 20" Zildjian Scimitar Bronze Ride, 18" Sabian S8Pro, 16" Sabian S8Pro, dvojšlapku Pearl TW580-P a hraje s paličkami Balbex B44 a Pellwood BIG BOSS.

created by Hoonza (c) 2006